Наші послуги

1. Проектування і консультація

Це перший і дуже важливий пункт в процесі кладки, установки каміна або печі.

Так як планування кожного будинку має свої особливості, на місці можна конструктивно визначити всі можливі варіанти монтажу каміна або печі різної ціни і функціональності.

Наш співробітник проведе всі необхідні виміри, опише оптимальні варіанти кладки або установки агрегета, розповість про сучасні матеріали, технології та види облицювання. Перерахує всі переваги і недоліки різних камінів, печей і супутніх товарів різних виробників. Повністю зорієнтує вас за цінами і магазинами. Ця інформація дуже допоможе вам визначитися з вибором.

2. Кладка печей і камінів з цегли

Ми займаємося кладкою і монтажем камінів, печей, мангалів, барбекю, коптилень, тандирів і т.д.

Під час кладки каміна або печі дотримується технологія, яка гарантує надійну роботу, пожежну безпеку і довговічність топки. Камін може бути виконаний з різних видів цегли. Ручна кладка каміна або печі дозволяє складати топки будь-якого розміру і форми.

3. Установка готових банних і опалювальних печей

Існує безліч виробників готових металевих і чавунних печей, ще більше фірм займаються їх продажем. Так як наша спеціалізація - це кладка і монтаж камінів печей і димоходів, ми допоможемо об'єктивно вибрати агрегат відповідний вашим вимогам і планування приміщення.

В ціну цієї послуги вже входить вартість монтажу модульних димоходів і розведення повітря.

4. Облицювання

За характером виконанню облицювання буває чистове (камін або піч облицьовувався готовим набором фабричної облицювання) і чорнова (топка обліцовиваетя недорогими витратними матеріалами, які наш співробітник випилює самостійно).

На сьогоднішній день асортимент чистового облицювання дуже великий. Ми детально проконсультуємо вас з цього питання.

5. Монтаж модульних димоходів і розводка повітря

Модульним димоходом називається система труб, що складається з декількох частин-модулів. Труби стикуються між собою, це дозволяє виконувати димоходи будь-якої конфігурації, навіть найскладнішої.

Модуль складається з трьох частин: труба, ізоляція, кожух. Труби виготовляються з нержавіючої сталі. Товщина стінок - до 2 мм, діаметр залежить від потужності нагрівального приладу.

Ми працюємо безпосередньо з заводом виробником, і замовляємо модулі потрібних розмірів і форми, з огляду на планування вашого будинку або лазні.

6. Закупівля матеріалів та організація доставки

У Києві безліч організацій пропонують придбати опалювальні прилади, супутні товари та матеріали.

Ми добре орієнтуємося в виробниках, магазинах і цінах по Києву. За вашим бажанням ми супроводимо ваші покупки (або візьмемо їх на себе повністю) і організуємо їх доставку. Звітна документація надається.

7. Ремонт печей та чищення димарів

Проводимо ремонт печей та камінів. Виправляємо дефекти будь-якої складності.

Займаємося чищенням димоходів та печей.